دكوراسيون مغازه دكوراسيون مغازه

bamana

دكوراسيون مغازه قنادي

دكوراسيون مغازه قنادي: يكي از فضاهايي كه طراحيدكوراسيون داخلي آن مي تواند خيلي زيبا و جذاب باشد قنادي ها و شيريني فروش ها مي باشند، اين مغازه ها به دليل رنگ هاي زياد و تفاوت شيريني ها دكوراسيون داخلي زيباتري دارند. بنابراين طراحي دكوراسيون داخلي و ويترين اين مغازه ها بسيار مهم و حساس مي باشد.

 

دكوراسيون مغازه قنادي

 

دكوراسيون مغازه قنادي

 

شيريني هاي زيباي رنگارنگ و متنوع هميشه انتخاب را براي ما سخت مي كند و دقيقا همينجا است كه نقش مهم دكوراسيون داخلي مشخص مي شود، تصور كنيد كه نمي توانيد از بين آن همه شيريني هاي خوشمزه و رنگارنگ يكي را انتخاب نماييد و دكوراسيون مغازه قنادي نيز به قدري شلوغ و به هم ريخته است كه آرامش را از ما سلب مي كند، بدون شك از آن مغازه بيرون مي آييد و به سراغ مغازه ديگري مي رويد، اما اگر دكوراسيون داخلي با سادگي و خوانايي خود حس آرامش را به شما القا نمايد شما با خيال راحت مي توانيد خريد نماييد، بدون شك شما هميشه براي خريد شيريني به آن قنادي مراجعه مي نماييد.

ويترين هاي شيريني، عنصر مهم در طراحي دكوراسيون داخلي قنادي ها

بعد از اجراي كل طراحيدكوراسيون مغازه هاي قنادي، به جزئيات طراحي و عناصر مهم و تاثير گذار در آن مي رسيم. يكي از مهم ترين آن ها ويترين هايي هستند كه در آن شيريني هاي متنوع و رنگارنگ به نمايش در مي آيند. اين ويترين ها بايد طوري طراحي شود كه شما به راحتي بتوانيد شيريني مورد نظر خود را انتخاب نماييد. اين نكته را زماني متوجه مي شويد كه مجبور باشيد براي پيدا كردن شيريني دلخواه خود از بين طبقات پايين تر كمي خم شويد، آن موقع زمان بيشتر از هر زمان ديگري به نقش طراحي درست ويترين ها در قنادي ها پي خواهيد برد.

حتما بخوانيد:  رنگ ها در دكوراسيون داخلي

ويترين هاي تك طبقه اي كه به صورت خطي طراحي مي شوند براي دكوراسيون مغازه قنادي بهترين گزينه هستند، اگر در مفازه خود با فضاي كم روبه رو هستيد و نمي توانيد از ويترين هاي يك طبقه استفاده نماييد، بهتر است براي طبقه دوم ويترين ها تعبيري مناسب پيدا نماييد، به طور مثال مي توانيد طبقات بالايي را كمي به سمت عقب طبقه پايين جانمايي نماييد.

جلوه دادن به دكوراسيون مغاز هاي قنادي با استفاده رنگ هاي زيبا

طراحي درست و اصولي هنگامي ارزشمند مي شود كه بتوانيد رنگ مناسبي براي آن پيدا نماييد، يادتان نرود كه رنگ ها معرف اصلي مي باشند. در دكوراسيون مغازه قنادي محدوديتي در انتخاب رنگ وجود ندارد. قنادي ها جزو  فضاهاي محدودي هستند كه از هر نوع رنگي مي توان در آن استفاده نمود و نتيجه خوبي گرفت.

در دكوراسيون مغازه  قنادي مي توان از رنگ هايي خنثي مانند خاكستري استفاده نمود. با استفاده از برخي المان هاي تزئيني كه رنگ هاي شاد و گرم دارند نيز مي توان پويايي فضا را تامين نمود.

حتما بخوانيد:  گياهان گلداني در طراحي دكوراسيون منزل

استفاده از ظروف زيبا را در دكوراسيون مغازه قنادي

در طراحي دكوراسيون مغازه قنادي مانند دكوراسيون دكوراسيون داخلي كافه بايد ريز ترين نكات هم در نظر گرفته شود تا به خواسته خود برسيد. زماني كه ويترين ها و رنگ هاي مناسبي را براي مغازه قنادي انتخاب نموديد، نوبتآن مي شود كه كمي ريزتر و جزئي تر فكر كنيد، حال نوبت به آن مي رسد كه ظرف هاي مناسب و زيبا براي مغازه خود انتخاب نماييد، يادتان نرود كه اين ظرف ها جزئي از دكوراسيون داخلي مغازه شما مي باشند بنابراين انتخاب آن ها بايد به اندازه انتخاب ويترين و مواد و مصالح وقت گذاشته شود.

 

ادامه مطلب


برچسب:
امتیاز:
بازدید: 7
+ نوشته شده: 1396/5/24 ساعت: ۱۵ توسط:bamana :

چوب در دكوراسيون داخلي

چوب در دكوراسيون داخلي: در گذشته چوب علاوه بر كاربردش در ساختن خانه هاي اوليه، مهم ترين ماده براي ساختن وسايل داخلي منزل هم محسوب مي شد. امروزه نيز چوب در كنار ساير مواد و متريال هاي مصنوعي، همچنان نقش قابل توجهي در دكوراسيون داخلي ايفا مي كند كه بيشتر جنبه هاي خلق زيبايي آن مورد توجه قرار مي گيرد.

چوب در دكوراسيون داخلي

متخصصان طراحي دكوراسيون مهم ترين خواص چوب را اين گونه تعريف كرده اند:

 خاصيت رنگ در چوب

 چوب رنگ هاي متفاوتي دارد، اما معمولا طيفي از قهوه اي در آن به چشم مي خورد. اين رنگ در تركيب با ساير رنگ ها حالت هاي متفاوتي را براي كاربر تداعي مي نمايد. چوب هاي تيره در كنار رنگ هاي گرم مانند زرشكي تركيبي زيبا و حرفه اي مي سازند كه در دكوراسيون دفاتر اداري يا اتاق كار در منزل يا دكوراسيون مغازه كاربرد زيادي دارند. اتاقي كه ميز و صندلي آن چوب تيره رنگ باشد با روكش زرشكي در كنار پرده هايي با زمينه زرشكي رنگ با گل هاي قهوه اي رنگ به اضافه تور كرم چيدمان شده از جذابيت بسيار بالايي برخوردار است. چوب هايي با رنگ هاي ميانه مثل قهوه اي، گردويي و شكلاتي هم در كنار رنگ هاي سرد مثلآبي فيروزه اي و سبز آبي تركيباتي زياب، شاداب، ملايم، آرامش بخش و همچنين مناسب براي محيط هاي خانوادگي، تفريح و استراحت را ايجاد مي نمايد.  اما مي توان گفت چوب هاي روشن كه تركيب رنگ زرد مايل به صورتي دارند، كرم يا سفيد مايل به زرد از پراستفاده ترين چوب ها هستند.

امروزه چوب را به حالت هاي مختلف مي بينيم. الوار، تخته ساده، تخته چندلايي و روكشها كه اين ها حالت هاي معمول چوب مي باشند كه ما در اطراف خود مشاهده مي كنيم. هر وسيله اي مانند مبلمان، كابينت، گلدان و … را از چوب مي سازند. كمد و كابينت هايي كه از چوب و تخته چندلايي درست مي شوند كه مي توانند در برابر آب و حشرات بسيار مقاوم باشند. حالت هايي از چوب نيز وجود دارد كه كاربرد آن ها خاص تر مي باشد. اين انعطاف بالا باعث مي شود كه بتوانيم چوب را به شكل هاي متفاوتي و براي هر نوع فضايي مثا دكوراسيون منزل، دكوراسيون مغازه و … مورد استفاده قرار دهيم. به عنوان مثال استفاده از قفسه هاي چوبي رنگي و يا سفيد براي دكوراسيون مغازه لوازم التحرير بسيار مناسب مي باشد.

 

ادامه مطلب


برچسب:
امتیاز:
بازدید: 3
+ نوشته شده: 1396/5/1 ساعت: ۱۵ توسط:bamana :

دكوراسيون مغازه گل فروشي

دكوراسيون مغازه گل فروشي: يكي از انواع دكوراسيون داخلي براي مغازه ها و فروشگاه ها مي باشد. در اين گونه از طراحي داخلي و دكوراسيون متناسب با شغل مربوطه و تردد و نوع مشتري ها سبك و مصالح انتخاب مي شود.

به منظور طراحي دكوراسيون مغازه و فروشگاه گل فروشي مانند دكوراسيون داخلي گلخانه توجه به رطوبت و تنوع انواع گونه ها يكي مهم ترين اولويت طراح است. به منظور بهتر ديده شدن گل و گلدان ها هم ميتوان از سطوح رنگي ملايم استفاده كرد. اين رنگ ها باعث نمود بهتر فرمهاي جلوي آن ها ميشوند. فرمهاي ارزانتر معمولا مكعبي توليد مي شوند. همچنين استفاده از فرم هاي پيچيده باروك و آرت نووه نيز در اين گونه فروشگاه ها جذاب مي باشند. زيرا هارموني زيادي با فرم هاي طبيعي و ناتوراليستيك را دارند.

دكوراسيون مغازه گل فروشي

اگر گلفروشي در خيابان‌هاي شلوغ منطقه واقع شده باشد، رنگ سفيد به عنوان معرف شماي اصلي پروژه مي تواند انتخاب شود تا علاوه بر تأمين اهداف كارفرما، به عنوان رنگ خنثي و غيرعامل در منظر شهري عمل نمايد. علاوه بر اين، تداوم رنگ سفيد در طراحي دكوراسيون داخلي گل فروشي، بستر مناسبي براي نمايش گل‌ها به خريداران ارائه خواهد داد.

اگر در حال ساخت خانه، بازسازي و نوسازي يا تغيير دكوراسيون مغازه يا فضاي اداري هستيد و يا به دنبال افراد حرفه اي براي انجام اين كار مي گرديد با البرز چوب درساز تماس حاصل فرماييد.

 

ادامه مطلب


برچسب:
امتیاز:
بازدید: 3
+ نوشته شده: 1396/4/25 ساعت: ۱۲ توسط:bamana :

دكوراسيون داخلي بر مبناي اصول فنگ شويي

دكوراسيون داخلي بر مبناي اصول فنگ شويي: دكوراسيون داخلي منزل شما مي تواند بسيار منحصر به فرد و شيك باشد.در حال حاضر اهميت و تاثيرات مهم و مثبت فنگ شويي در دكوراسيون داخلي بر سبك زندگي و كيفيت و حتي احساس انسان مبحثي است كه بيش از پيش فراگير شده است و مورد توجه مردم قرار مي گيرد.در واقع نمي توان منكر تاثيرات مفيد و مثبت اصول فنگ شويي در طراحي دكوراسيون منزل شد و از كنار انرژي مثبت و سازنده اي كه با رعايت اصول فنگ شويي به دست مي آيد ساده گذشت. فنگ شويي قادر است تا با جاري كردن انرژي هاي مثبت در شريان خانه شما احساس آن را تعديل و تلطيف نمايد.باشكلي محسوس به خلق هارموني و تعادل در فضا ي محيط شما كمك نموده و به هر چه زيباتر و دوست داشتني تر شدن طراحي دكوراسيون خانه شما موثر ميباشد.در اين بخش قصد داريم براي رسيدن به طرحي زيبا و منحصر به فرد و شيك در دكوراسيون داخلي به نكات مهمي درباره فنگ شويي بپردازيم. با رعايت اين نكات مي توانيد محيطي زيبا و متعادل را براي خود و افراد خانواده تان ايجاد نماييد.

نظريه فنگ شويي در مورد رنگ

فنگ شويي رنگ هاي مشخصي را به منظور استفاده به عنوان رنگ هاي مخصوص در فضاهاي مختلف به شما تحميل نمي نمايد.به طور كل از نظر فنگ شويي بايد در هر مكاني مناسب ترين رنگ براي ان به جهت  طراحي دكوراسيون تجاري و يا غير تجاري ان استفاده نمود.به طور مثال اگر هدف دكوراسيون شركت بود قطعا بايد با توجه به نوع مراجعه كنندگان و هدف آن شركت از رنگ هاي مناسب استفاده نمود.اما در اتاق نشيمن كه محل اجتماع ميهمانان و يا افراد منزل است مي توانيم از رنگ هاي سر زنده تري استفاده كنيم.

ور پردازي مناسب

راز يك فنگ شويي موفق بر مي گردد به نوع نور پردازي كه قرار است در آن محيط انجام شود. اگر شما تمام نكات فنگ شويي را  براي طراحي دكوراسيون اداري و يا دكوراسيون منزل  يا دكوراسيون مغازه و يا هر طراحي دكوراسيون ديگري استفاه نماييد. اما در نهايت توجهي به نور پردازي آن نداشته باشيد و يا ساده از كنار آن عبور كنيد مي توان گفت در واقع تمام زحمات خود را به هدر داده ايد و در نهايت براي شما نتيجه مطلوبي در بر نخواهد داشت.نبايد اجازه بدهيد هيچ كنجي تاريك و بدون نور باقي بماند چرا كه كنج هاي تاريك و كم نور جايگاه توليد انرژي هاي منفي و راكد هستند.بهتر است كه سعي كنيد نور پردازي در فضا طوري انجام شود كه سايه هاي متعدد از اجسام را توليد نكند.در واقع فضايي روشن و واضح بدون هر گونه سايه را ايجاد نماييد.مي توانيد براي رسيدن به اين حالت از آينه ها براي ايجاد شفافيت بصري و درخشش استفاده نماييد.

 

ادامه مطلب


برچسب:
امتیاز:
بازدید: 4
+ نوشته شده: 1396/3/28 ساعت: ۱۰ توسط:bamana :

دكوراسيون مغازه شال و روسري

دكوراسيون مغازه شال و روسري: همان طور كه مي دانيد دكوراسيون مغازه نقش بسيار مهمي در جذب مشتريان و در نتيجه درآمد آن مغازه خواهد داشت. ما در اين مقاله راهنماي دكوراسيون مغازه شال و روسري را براي شما ارائه خواهيم داد.

دكوراسيون مغازه شال و روسري

در بهترين حالت بايد مالك مغازه ي خود باشيد، معمولا مغازه هاي مناسب با پاخور خوب خيلي در دسترس نيستند يا خود مالك آن ها از آن استفاده ميكنند و يا مستاجر قبلي آن به راحتي از آن صرفه نظر نخواهد كرد. يا اينكه آشنايان و اقوام مالك مغازه را از آن خود ميكنند، يا امكان دارد مالك هر سال هنگام تمديد فشار زيادي به مستاجر وارد كند. البته درصد بسياري از مغازه داران مالك نيستند و نكات بالا نبايد شما را دلسرد نمايد.

چند نكته ي بسيار مهم در دكوراسيون داخلي مغازه شال و روسري كه مشتري را به خريد از آن مغازه ترغيب مي كند در درجه اول دكور زيبا مي باشد كه شامل قفسه هاي مرتب و تميز و چيدمان صحيح آن است. به طوري كه حد اقل قسمتي از تمامي شال و روسري ها براي مشتريان پس از وزود قابل رويت باشد. در درجه دوم نور پردازي مناسب است. نور پردازي فقط پر نور بودن مغازه نيست! بلكه نور پردازي صحيح تابش مناسب و كافي نور به قسمت قفسه ها، دكور، ويترين، اتاق پرو و آينه ها است بدين منظور مي توانيد از نور هاي متمركز و لامپ هاي كم مصرف مانند هالوژن هاي كم مصرف استفاده كنيد. مشتريان بايد نور مناسبي براي ژرو شال و روسري كه انتخاب مي كنند در دسترس داشته باشند. نكته سوم بوي خوش و دماي مناسب فضا است و مخصوصا در فصل گرما و سرما.

دكوراسيون مغازه شال و روسري

 

ادامه مطلب


برچسب:
امتیاز:
بازدید: 3
+ نوشته شده: 1396/3/17 ساعت: ۱۷ توسط:bamana :

دكوراسيون داخلي آتليه عكاسي

دكوراسيون داخلي آتليه عكاسي: مي دانيد كه مهم ترين مسله اي كه باعث حضور مشتريان در آتليه و استديو عكاسي شما مي شود، استفاده از ابزار مناسب براي انجام عكاسي و دكوراسيون داخلي فضاي آتليه مي باشد، در واقع شما اين امكان را داريد كه امتياز خود را در بين رقيبانتان افزايش داده و به عنوان يك عكاس حرفه اي مطرح شويد.

دكوراسيون داخلي آتليه عكاسي

لبته فراموش نكنيد كه شما به عنوان عكاس بايد طوري كار كنيد كه مشتري جذب آتليه عكاسي شما شود و با برخوردي مناسب، مشتري را به عقد قرار داد تشويق نماييد و با استفاده از تكنيك و ابزار عكاسي حرفه اي، بهترين عكس برداري را براي مشتريانتان انجام دهيد. اما نكته اصلي اين است كه همه اين امكانات را بايد در فضايي فراهم نماييد كه مورد پسند مشتري ها باشد. بنابراين طراحي دكوراسيون داخلي آتليه عكاسي بسيار مهم بوده و مي توان گفت كه اگر در طراحي دكور آتليه يا استديو عكاسي خود از دكور شيك و مدرن استفاده كنيد، مشترياني بيشتري نسبت به گذشته جذب خواهيد نمود.

در هنگام طراحي دكوراسيون داخلي فضاي آتليه حتما از طراحان حرفه اي كمك گرفته و سعي نماييد به فضاي كاري خودتان تم هنري ببخشيد. استفاده از متريال نوين براي دكوراسيون داخلي فضاي آتليه عكاسي باعث ايجاد فضايي شيك و شده و دكوراسيون داخلي مدرن خواهيد داشت. ابنابراين پيشنهاد مي شود براي اينكه عكس هاي متفاوتي خلق كنيم، از ديوارپوش هاي سه بعدي به عنوان تم استفاده كنيم و زيبايي عكس هاي خود را دو چندان كنيم.

 

ادامه مطلب


برچسب:
امتیاز:
بازدید: 2
+ نوشته شده: 1396/3/8 ساعت: ۱۴ توسط:bamana :

دكوراسيون مغازه فرش فروشي

دكوراسيون مغازه فرش فروشي: يكي از صنايع بزرگ در كشور ايران، فرش بافي بوده و هنر فرش ايراني در داخل و خارج از كشور ما مشتريان زيادي دارد. به همين دليل نياز به طراحي و دكوراسيون داخلي براي اين صنعت بسيار مهم و پر رونق نياز است. فضايي كه از طريق آن به سادگي بتوانيم شوروم مناسب براي مشتريان صنعت فرش داخلي و حتي خارجي داشت.

دكوراسيون مغازه فرش فروشي

دكوراسيون مغازه فرش فروشي بايد طوري طراحي شود كه مشتريان آن دچار سردرگمي نشوند و حدالامكان ساده باشد. آنچه بايد در هنگام طراحي دكوراسيون مغازه فرش فروشي مد نظر قرار گيرد:

خريداران با ورود به فروشگاه فرش فروشي خواهد توانست با دقت و حوصله طرح مورد نظر خود را انتخاب كرده و از ويژگي هايي مانند قيمت، سايز ، تراكم و ساير ويژگي انواع فرش ها اطلاع يابند و تصميم به خريد كردن بگيرند. هميشه سليقه و نظر مشتري و شخصي كه دكوراسيون مغازه فرش فروشي براي آن طراحي مي شود در درجه اول اهميت مي باشد. اما براي طراحي يك فضاي مناسب لازم است كه طراح از اطلاعات لازم برخوردار باشد.

 

ادامه مطلب


برچسب:
امتیاز:
بازدید: 5
+ نوشته شده: 1396/3/2 ساعت: ۱۷ توسط:bamana :

دكوراسيون مغازه فست فود

دكوراسيون مغازه فست فود : امروزه موضوع دكوراسيون داخلي با همه ي گستردگي و پيچيدگي هاي خود بسيار زياد مورد توجه مشاغل مختلف و از آن مهمتر مشتريان آنها قرار گرفته است. همه انسان ها دوست دارند در محيط زندگي، كار و تفريح خود از زيبايي و آرامش و هارموني و تناسب در فضا لذت ببرند. مبحث دكوراسيون داخلي در رستوران ها و فست فودها نيز يكي از حساس ترين مباحث دكوراسيون مغازه است زيرا كه به طور كلي خوردن غذا و لذتي كه از خوردن آن در انسان پديد مي آيد قبل از آنكه به معناي تغذيه صِرف غذا باشد، بيشتر براي آن ها جنبه ي تفريحي سرگرمي و جذابيت آن  را دارد.

دكوراسيون مغازه فست فود و يا دكوراسيون داخلي كافه يا رستوران بيش از طراحي، در موضوع انتخاب رنگ و نورپردازي مناسب داراي اهميت بسيار مي باشد. انتخاب رنگ مناسب در نورپردازي ها و مبلمان و تزئينات دكور، ارتباط  مستقيمي با حس طعم غذا و كم و زياد شدن ميل به غذا خوردن در مشتريان آن ها دارد. به عنوان مثال انتخاب نمودن رنگ سبز براي نورپردازي فست فود در قسمت روي ميز غذاي مشتري، باعث ميشود كه رنگ غذا تغيير نموده و منجر به دلزدگي و بي ميلي به خوردن آن شود.

 

ادامه مطلب


برچسب:
امتیاز:
بازدید: 3
+ نوشته شده: 1396/2/28 ساعت: ۱۸ توسط:bamana :

دكوراسيون مغازه لوازم آرايشي

دكوراسيون مغازه لوازم آرايشي: از آنجايي كه از نام اين مغازه هم مشخص است، خانم ها به آنجا بيشتر مراجعه مي كنند. بنابراين بايد از روحيه خريد آنها با خبر باشيم و بدانيم چطور در اوج مرتبي همه چيز را براي بهتر ديده شدن در چه محلي و چگونه قرار دهيم. مهم ترين عامل در طراحي دكوراسيون مغازه لوازم آرايشي چيدمان و نظم در ارائه نمايش محصولات آرايشي براي مشتريان است.

دكوراسيون مغازه لوازم آرايشي

در اين قسمت نكات مهمي را به منظور ارائه اصولي دكوراسيون مغازه لوازم آرايشي، براي شما شرح خواهيم داد.

لازم است در طراحي دكوراسيون مغازه لوازم آرايشي به نكات زير توجه نماييد.

دكور و قفسه ها

دكور و قفسه ها را طوري طراحي نماييد كه در مرتب ترين حالت، به راحتي قابل ديدن باشد. بهتر است تستر هايي از وسايل آرايشي براي انتخاب راحت تر مشتريان در دسترس آن ها قرار داده شود. همچنين قفسه ها و دكور ها را طوري طراحي نماييد كه فضاي لازم براي تردد در بين استندها و دسترسي كامل به لوازم براي مشتريان وجود داشته باشد.

انتخاب رنگ

همانطور كه مي دانيد يكي از موارد مهم در دكوراسيون داخلي، انتخاب رنگ مناسب دكور مي باشد. تاثير رنگ علاوه بر فضاي داخلي، در ويترين مغازه هم تاثير چشمگيري دارد. در انتخاب رنگمناسب بايد دقت نماييد. همچنين با استفاده از متريال هاي شيشه اي و نورپردازي هاي حرفه اي روي استندها و همچنين تركيب بندي هاي رنگي زنانه مي توانيم لطافت و زيبايي اين طراحي را دو برابر كنيم.

 

ادامه مطلببرچسب:
امتیاز:
بازدید: 9
+ نوشته شده: 1396/2/6 ساعت: ۱۶ توسط:bamana :

دكوراسيون داخلي كافه

دكوراسيون داخلي كافه: همانگونه كه مي‌دانيم كافه مكاني است كه مردم به بهانه نوشيدن قهوه و يا ديگر نوشيدني ها و خوراكي ها زماني را به استراحت و معاشرت در آن جا سژري ميكنند. اين وظيفه مدير يك كافه است كه دكوراسيون داخلي كافه را طوري طراحي نمايد كه اين زمان براي مشتري به بهترين شكل ممكن سپري شود.
از تم و رنگ فضا گرفته تا وسايل و مبلماني كه براي كافه استفاده مي‌شود همگي بايد حرف‌هايي براي گفتن داشته سژري نمايند و در عين سادگي، مرتب، شيك و راحت باشد.

دكوراسيون داخلي كافه

رنگ و تم كافه 

در ابتدا لازم است كه در مورد تم براي دكوراسيون مغازه كافي شاپ خود تصميم گيري نماييد. تم كافه شما ممكن است معاصر، مدرن، سنتي، كلاسيك و يا هر چيز ديگري باشد. پس از آن براي فضاي كافه‌تان رنگي را انتخاب نماييد كه همه چيز از ديوارها گرفته تا سقف، كفپوش و مبلمان حول محور آن باشد. در نظر داشته باشيد كه رنگ و تم بايد با هم هماهنگ باشند، به طور مثال اگر تم كافه‌تان مدرن بود، رنگ‌هاي سفيد و يا طوسي روشن مي‌تواند مناسب باشد.

 

تزئين فضا با علاقه‌مندي‌هايتان

اينجا كافه‌ي شما بوده و سليقه‌ي شما در كوچك‌ترين جزئيات دكوراسيون داخلي آن واضح مي باشد. اضافه كردن جزئياتي مثل تابلوهاي نقاشي، گلدان‌هاي زيبا، مجسمه هاي تزييني، در عين زيبايي مي‌تواند رنگ را در فضا به جريان در آورده و حركت چشم را به بازي بگيرد. اين موضوع نه تنها فضا را جالب‌تر مي‌كند بلكه به محيط كافه شما شخصيت نيز مي‌بخشد.  به طور مثال استفاده از تابلوهاي نقاشي بزرگ و با رنگ هاي زيبا  با سبك مدرن براي كافه‌هايي كه با رنگ‌هاي روشن و خنثي دكور شده‌اند و يا تعدادي گلدان كوچك با رنگ‌هايي زيبا و جذاب مثل زرد براي كافه‌هايي از اين دست انتخاب‌هاي مناسبي است.

از نورپردازي مناسب استفاده كنيد.

يكي از مهم‌ترين گزينه‌هايي كه در طراحي دكوراسيون داخلي حتما بايد به آن توجه نمود، نورپردازي است. اين نكته‌اي است كه متاسفانه در كافه‌هاي اين شهر كمتر به آن رسيدگي مي‌شود. برخي از  كافه‌ها با دكوراسيوني روشن و بسيار زيبا  با يك نورپردازي نامناسب همه چيز را خراب كرده‌اند! مثلا نور خيلي زياد و يا بالعكس اصلا نمي تواند ايده مناسبي براي كافه شما باشد. شما بايد طوري فضا را روشن نماييد كه مشتري دلش بخواهد ساعت‌ها در اين نور بنشيند بدون اينكه چشمش خسته شود و يا احساس خستگي نمايد.

 

ادامه مطلب


برچسب:
امتیاز:
بازدید: 10
+ نوشته شده: 1396/2/3 ساعت: ۱۶ توسط:bamana :

دكوراسيون مغازه اسباب بازي فروشي

دكوراسيون مغازه اسباب بازي فروشي: قطعا يك مغازه يا فروشگاه اسباب بازي فروشي جايي است مورد علاقه كودكان كه در آنجا بيشتر از مكان هاي ديگري به همراه والدين خود حضور دارند. بنابراين بهتر است نحوه ي چيدمان، طراحي داخلي و دكوراسيون مغازه اسباب بازي فروشي بايد به گونه اي انجام شود كه مهمتر از همه باب سليقه كودكان باشد، دست و پا گير نباشد و همه ي وسايل به راحتي در معرض ديد باشند؛ جوري كه باعث سر در گم شدن فروشنده و خريدار نشوند.

رنگ بندي و نورپردازي دكوراسيون مغازه اسباب بازي فروشي

علاوه بر موارد ذكر شده، در دكوراسيون مغازه اسباب بازي، رنگ بندي و نورپردازي مغازه نيز از اهميت بسيار بالايي برخوردار است. به طور مثال مي توانيد در كل از رنگ پس زمينه ي سفيد متمايل به خاكستري روشن استفاده نماييد كه اين رنگ به تنهايي نور را نيز به خوبي منعكس مي كند و همچنين موجب بهتر ديده شدن اسباب بازي ها و لوازم مورد نياز كودكان خواهد شد. همانطور كه مي دانيد در اسباب بازي هاي كودكان از رنگ هاي شاد و وسايل رنگارنگ بيشتر استفاده مي شود. بنابراين بهتر است از يك رنگ خنثي براي مثال در ديوار ها و قفسه ها و حتي كف فروشگاه، براي ديد بهتر استفاده نماييد.

فضاي انرژي بخش

طراحي دكوراسيون داخلي فروشگاه يا مغازه اسباب بازي و لوازم سرگرمي خردسالان و كودكان بايد انرژي مناسب براي آن گروه هدف را داشته باشد. كودكان علاقمند به فضاهاي شلوغ و رنگارنگ بوده و از آن لذت زيادي ميبرند. فضاهايي با تنوع رنگ و فرم و استفاده از موزيك در بخشهاي مختلف دكوراسيون داخلي مغازه اسباب بازي فروشي براي كودكان جذاب بوده و حواس آن ها را درگير محيط ميكند.


برچسب:
امتیاز:
بازدید: 23
+ نوشته شده: 1396/2/2 ساعت: ۱۵ توسط:bamana :