بیت کوین چیست ؟
ارز دیجتال
خرید تیشرت ارتشی
تور مشهد
تور استانبول
اخبار پزشکی سلامت
 bamana bamana .

bamana

نگاهي به فوم آتش نشاني جديد در تجهيزات ايمني و آتش نشاني

نگاهي به فوم آتش نشاني جديد در تجهيزات ايمني و آتش نشاني: بسياري از فوم هاي آتش نشاني مثل پرفلورو شيميايي از مواد مصنوعي ساخته مي شوند. اين مواد مصنوعي در استفاده از اين لباس هاي آتش نشاني بسيار موثر است ولي استفاده از آن ها در زندگي روزمره بدليل وجود مواد سمي بسيار خطرناك است. اين فوم هاي استفاده شده در تجهيزات ايمني و آتش نشاني مي توانند به مدت ۲۰۰ سال عمر مفيد داشته باشند. در اين مدت زمان طولاني، اين فوم ها مي توانند در مقابل آب و همچنين خاك كاملا محافظ بوده و مي تواند اين اجازه را داشته باشد تا عناصر سمي را در خود انباشته و تجمع كند تا به موجودات زنده بخصوص انسان ها خطري وارد نشود.

نگاهي به فوم آتش نشاني جديد در تجهيزات ايمني و آتش نشاني

وب سايت phys.org مقاله اي در سال ۲۰۱۵ بصورت علمي و بين المللي از تكنولوژي هاي دانشگاه هاي SCAMT و ITMO در پترزبورگ و روسيه مبني بر مقاومت اين فوم ها در تجهيزات ايمني و آتش نشاني منتشر كرد. قطعا اين اخبار بسيار مفيد بودند. اما داستان از اين قرار است كه FHF بزرگترين قابليت براي جلوگيري از آتش بشمار مي رود. پس از اعلام و اطفاء حريق، اين ماده در جسم فعال در جذب آب، نرم و جدا مي شود.

باتوجه به وب سايت phys.org، قابليت FHF در نانوذرات سيليكا، وقتي در معرض هوا قرار ميگيرد، در يك شبكه پليمري ايجاد مي شود. به محض تماس با سوختگي(آتش گرفتن) يك جسم، فوم به جسم در حال سوختن چسبيده و آن را شامل مي شود و در نهايت آن را سريع سرد مي كند. البته دقت داشته باشيد كه فوم بطور همزمان خوش بعنوان يك جسم سخت حساب مي شود. ماهيت معدني براي فعالسازي و پايداري اين فوم، دماي بالاتر از ۱۰۰۰ درجه سانتي گراد است تا چسبندگي به جسم در حال سوختن آغاز شود.

اكثر فوم ها وقتي دما در ۳۰۰ درجه سلسيوس است از ماده ارگانيك و خرابي سريع استفاده مي كنند. به نقل از دانشنامه SCAMT در آزمايشگاه Phys: در مورد اين پروژه، فوم ها از فريم هاي بسيار سخت جهت قرارگيري در آتش ايجاد شده اند، از احتراق دوباره اجسام نيز محافظت مي كند.

دانشمنداني كه FHF را توسعه داده اند، يك سري از بزرگترين مقياس ها را براي تست قابليت هاي فوم را تست كردند. يكي از اين آزمايش ها احتراق در يكي از جنگل ها بود. در اين آزمايش، فوم بصورت يك كمربند مقاومتي در اطراف آتش ها جهت پايان دادن به آن استفاده شد. محققان در اين مورد گفتند كه FHF خط آتش را براحتي در يك وايلدلند آتشين قرار مي دهد و آن را در تمام طول آتش فعال نگاه مي دارد.

كاربردهاي اين فوم در تجهيزات ايمني و آتش نشاني

اين نوع از توسعه مي تواند در آتش سوزي هاي بسيار عظيم در ايالات متحده و كانالدا در آتش نشاني ها كمك بسيار زيادي داشته باشد.

افزايش قابليت هاي جذب گرما و طبيعت مداوم از FHF مي تواند ساختار آتش نشان و wildland با يك ابزار است كه مي تواند كمك به آنها يك ميزبان از اهداف تاكتيكي انجام فراهم مي كند. برخي از اين نمونه ها عبارتند از:

 • سركوب سريع يك اتاق به خوبي درگير يا اتاق يا يك ساختار كل با استفاده از آب به مراتب كمتر
 • براي حفاظت از سازه هاي مجاور از يك آتش سوزي ساختار به طور كامل درگير به گرماي تابشي و يا اون سوي خاكستر سوخته پرواز در معرض (بدون نياز به درخواست مجدد)
 • حفاظت از سازه هاي و پوشش گياهي در مسير يك آتش wildland پيشبرد (بدون نياز به درخواست مجدد)
 • ايجاد يك خط آتش محيط را براي آتش سوزي wildland (كه دست نخورده باقي خواهد ماند)
 • حفاظت از مسيرهاي تخليه در آتش سوزي wildland از گسترش آتش (بدون نياز به درخواست مجدد)

 

ادامه مطلب


برچسب: اعلام و اطفاء حريق، تجهيزات آتش نشاني، تجهيزات ايمني، تجهيزات ايمني و آتش نشاني، سيستم هاي اعلام و اطفاء حريق، نگاهي به فوم آتش نشاني جديد در تجهيزات ايمني و آتش نشاني، ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۱۶:۳۱ توسط:bamana موضوع:

نمايشگاه ايمني و آتش نشاني چين (CFE) برگزار ميشود

به گزارش پايگاه خبري بهداشت، ايمني و محيط زيست "بامنا"؛

مهمترين و موثر ترين نمايشگاه و رويدادي ركورد شكن در جنوب چين  و بهترين ويترين نمايش براي فعالان حرفه اي صنعت ايمني و آتش نششاني  در  جهت معرفي محصولات و راه حل هاي جديد و همچنين تبليغ و معرفي كالا ها و خدمات فعلي آن ها به جمعيت كثيري است كه به نمايندگي از كشور هاي مختلف در نمايشگاه حضور مي يابند.

اين نمايشگاه بهترين فرصت را براي برقراري ارتباط با پخش كنندگان و عمده فروشان ،مقايسه كالا هاي جايگزين و برقراري ارتباطات تجاري حرفه اي را در اختيار بازديدكنندگان و شركت كنندگان خود قرار مي دهد.نمايشگاه CFE هر ساله بيش از ۳۵۰ شركت كننده ،۲۲۰۰۰ بازديد كننده را از بسش از ۵۰ كشور جهان گرد هم مي آورد و جايگاهي براي معرفي بيش از ۲۰۰۰ محصول با فناوري پيشرفته است .براي اولين بار كنفرانسي با موضوع “آتش نشاني هوشمند جهاني ” كه جايگاه فوق العاده اي را براي فعالان حرفه اي اين صنعت فراهم خواهد آورد.CFE در حال پديد آوردن بهترين و معتبر ترين نمايشگاه جهاني آتش نشاني در ابعاد وسيع، با قدرت، تخصص و اهميت فراوان براي صنعت ايمني و اطفاء حريق بوده است .اين دوره از نمايشگاه به ۴ بخش اصلي تجهيزات نجات اورژانسي ،تجهيزات ساختماني ضد حريق، تجهيزات ايمني و سلامتي در محل كار و تجهيزات اطفاء حريق است.

تجهيزات آتش نشاني:

ماشين هاي آتش نشاني ،روبات هاي آتش نشان ،هواپيما هاي آتش نشاني ،موتر سيكلت ها و مخازن آب آتش نشاني

تجهيزات مافظت در برابر آتش براي متور سيكلت ها و مخازن آب

پمپ آب سيستم آب رساني ضد حريق،سرشير شلنگ آتشنشاني ،مانيتور آتش

تجهيزات روشنايي آتش نشاني

تجهيزات جلوگيري از ايجاد مسموميت و سيستم تخليه دود

سيستم هاي ارتباطي فرماندهي آتش نشاني

مراكز آتش نشاني و تجهيزات آن ها

 

ادامه مطلب


برچسب: آتش نشاني، اعلام و اطفاء حريق، بهداشت، ايمني و محيط زيست، بهداشت ايمني محيط زيست، بهداشت، ايمني، محيط زيست، حفاظت و امنيت، آتشنشاني، ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۱۶:۰۴ توسط:bamana موضوع:

اصول تگ گذاري مطالب سايت

اصول تگ گذاري مطالب سايت هميشه يكي از مباحث پر تب و تاب در زمينه توليد محتوا و سئو بوده است. مديران وب سايت ها هميشه بدنبال قوانين تگ گذاري و برچسب ها در توليد محتوايشان بوده اند. اين كه در توليد يك مطلب و انتشار آن در دنياي مجازي، چه قواعدي براي تگ گذاري در يك مطلب وجود دارد. در اين زمينه سوالات زيادي براي مديران و وب مستران پيش مي آيد از جمله:

 • در يك محتوا چه برچسب هايي بايد وارد شوند؟
 • تعداد برچسب ها به چه ميزان بايد باشد؟
 • طول برچسب ها چقدر باشد؟
 • از واژه هاي غيرفارسي مي توان استفاده كرد؟
 • تاثير چه برچسب هايي بيشتر است؟
 • محدوديتي در ورود برچسب ها وجود دارد؟
 • اصلا چرا برچسب ميزنيم؟! 😐

بهتر است پيش از شروع پاسخ به سوالات فوق، شما را با يك مثال در مورد تمام اين تگ گذاري ها و كل قضيه بزنيم تا كمي اين موضوع برايمان روشن شود. فرض كنيد نويسنده افتخاري آويناوب هستيد و امروز قصد داريد تا يك مطلب در اين وب سايت تحت عنوان طراحي سايت شركتي منتشر كنيد. قصد شما از انتشار اين مطلب اين است كه كاربراني كه بدنبال طراحي سايت شركتي هستند آويناوب را پيدا كرده و به آن ها سفارش طراحي سايت دهند. علاوه بر مسائل سئو كه بايد در عنوان و خود محتوا انجام شود، بحث برچسب ها مورد توجه شما قرار مي گيرد. چه برچسب هايي بايد وارد كنيد؟ پاسخ سوال ساده ست. فقط بايد خود را به جاي كاربراني قرار دهيد كه بدنبال طراحي سايت شركتي هستند. شما بعنوان يك كاربر، براي اين كه به اين مطلب دست يابيد، چه واژه هايي را جستجو مي كنيد؟ اگر بنده به جاي اين كاربر باشم، اين واژه هاي جستجويم مي شود: طراحي سايت، طراحي سايت شركتي، طراحي وب سايت شركتي، وب سايت شركتي، سفارش سايت شركتي و… . پس آموختيم كه ۱- چرا برچسب ميزنيم و ۲- چه برچسب هايي بزنيم

 

ادامه مطلب


برچسب: آموزش توليد محتوا، آموزش طراحي سايت، آموزش وردپرس، اصول تگ گذاري مطالب سايت، برچسب، برچسب هاي سئو، سئو، سئو در كرج، طراحي سايت، طراحي سايت در كرج، قوانين تگ گذاري مطالب، نحوه برچسب گذاري در مطالب، ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۱۵:۴۰ توسط:bamana موضوع:

دكوراسيون مغازه شال و روسري

دكوراسيون مغازه شال و روسري: همان طور كه مي دانيد دكوراسيون مغازه نقش بسيار مهمي در جذب مشتريان و در نتيجه درآمد آن مغازه خواهد داشت. ما در اين مقاله راهنماي دكوراسيون مغازه شال و روسري را براي شما ارائه خواهيم داد.

دكوراسيون مغازه شال و روسري

در بهترين حالت بايد مالك مغازه ي خود باشيد، معمولا مغازه هاي مناسب با پاخور خوب خيلي در دسترس نيستند يا خود مالك آن ها از آن استفاده ميكنند و يا مستاجر قبلي آن به راحتي از آن صرفه نظر نخواهد كرد. يا اينكه آشنايان و اقوام مالك مغازه را از آن خود ميكنند، يا امكان دارد مالك هر سال هنگام تمديد فشار زيادي به مستاجر وارد كند. البته درصد بسياري از مغازه داران مالك نيستند و نكات بالا نبايد شما را دلسرد نمايد.

چند نكته ي بسيار مهم در دكوراسيون داخلي مغازه شال و روسري كه مشتري را به خريد از آن مغازه ترغيب مي كند در درجه اول دكور زيبا مي باشد كه شامل قفسه هاي مرتب و تميز و چيدمان صحيح آن است. به طوري كه حد اقل قسمتي از تمامي شال و روسري ها براي مشتريان پس از وزود قابل رويت باشد. در درجه دوم نور پردازي مناسب است. نور پردازي فقط پر نور بودن مغازه نيست! بلكه نور پردازي صحيح تابش مناسب و كافي نور به قسمت قفسه ها، دكور، ويترين، اتاق پرو و آينه ها است بدين منظور مي توانيد از نور هاي متمركز و لامپ هاي كم مصرف مانند هالوژن هاي كم مصرف استفاده كنيد. مشتريان بايد نور مناسبي براي ژرو شال و روسري كه انتخاب مي كنند در دسترس داشته باشند. نكته سوم بوي خوش و دماي مناسب فضا است و مخصوصا در فصل گرما و سرما.

دكوراسيون مغازه شال و روسري

 

ادامه مطلب


برچسب: دكوراسيون داخلي، دكوراسيون داخلي فروشگاه شال و روسري، دكوراسيون مغازه، دكوراسيون مغازه شال و روسري، طراحي دكوراسيون مغازه شال و روسري، ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۱۵:۱۳ توسط:bamana موضوع:

برگزاري مراسم بله برون

برگزاري مراسم بله برون: بله بران يا همان بله برون در تشريفات عروسي مراسمي است كه معمولاً پس از خواستگاري و زماني كه عروس خانم جواب بله را به خانواده داماد مي دهد، برگزار مي شود. اين مراسم تشريفاتي تر، مفصل تر و پر سر و صداتر از خواستگاري برگزار مي شود. بله برون اصول اوليه خود را دارد و تمام قول و قرارها مانند مهريه در آن مشخص مي شود.

برگزاري مراسم بله برون

براي اين برگزاري اين مراسم بهتر است اقوام درجه يك خود را دعوت كنيد البته بدون حضور بچه ها، زيرا بودن آن ها در مراسمي كه قرار است در آن تاريخ عقد و عروسي و مهريه و … مشخص شود خيلي مناسب نيست و امكان بروز مشكلات زيادي پيش مي آيد. اقوامي مانند خواهر و برادر با همسرانشان، پدر بزرگ و مادر بزرگ ها، عمه، خاله، دايي، عمو جزو ميهمانان اصلي اين مراسم هستند. لزومي ندارد در اين مراسم دخترخاله و پسرخاله ها و … حضور داشته باشند.

گل و شيريني و نشان

در تشريفات مجالس بله برون خانواده ي داماد بايد گل، شيريني، پارچه چادري و انگشتري به عنوان نشان نامزدي براي عروس تهيه كنند. البته بعضي از خانواده ها در اين روز وسايلي مانند پيراهن، روسري و كيف هم براي عروس شان به عنوان هديه تهيه مي كنند كه البته جز رسوم اصلي نيست. اگر عروس خانم با ميزان مهريه تعيين شده با توافق طرفين موافق باشد، جواب بله را مي دهد و در اين زمان است كه مهمانان جعبه ي شيريني كه آقا داماد و خانواده اش آورده اند را باز مي كنند و مي چرخانند. پس از آن مادر يا خواهر داماد مي تواند انگشتر نشان را در دست عروس خانم كند و پارچه ي چادري كه براي او هديه آورده اند را روي سر او بيندازد.

دفترچه بله برون

برگزاري مراسم بله برون

 

ادامه مطلب


برچسب: برگزاري مراسم بله برون، تشريفات عروسي، تشريفات مجالس، مراسم بله بران، نكات برگزاري بله برون، ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۱۴:۴۸ توسط:bamana موضوع:

مروري بر ساندويچ پانل

مروري بر ساندويچ پانل: ساندويچ پانل يا پنل كمپوزيت آلومينيوم و همچنين مصالح كمپوزيتي آلومينيومي از تركيبات سبك و مركبي تشكيل شده است كه از دو طرف به دو لايه محدود شده است و در ميان آن يك لايه عايق قرار دارد(همانند يك ساندويچ همبرگر كه نان آن همبرگر را از دو طرف پوشانده است) اين عايق نرم و انعطاف‌ پذير است. ساندويچ پانل‌ ها از موادي مانند پلي اورتان، پلي استايرن، پشم سنگ و پشم شيشه توليد مي‌شوند.

كاربرد ساندويچ پانل

استفاده از ساندويچ پانل در انواع سرد خانه‌ ها و صنايع برودتي، دفاتر كارگاهي، درمانگاه صحرايي، سرويس بهداشتي، نمازخانه و محيط آموزشي، تعميرگاه سيار، پست نگهباني، ويلاهاي يك و دو طبقه، واحدهاي امدادي در زمانهاي بحراني مانند زلزله ساخت انواع سوله، ديوار و سقف سالن‌ هاي توليد، ساختمان‌ هاي اداري و هتل‌ ها، كانكس، كانتينر ها كاربرد دارد. ساندويچ پانل در مخازن چند جداره، پوشش سوله انبارها، خانه‌ها و ويلاهاي، ساندويچ پانل در صنايع، پوشش سوله، باشگاه و سرد خانه، واحدهاي امدادي در زمانهاي بحراني مانند زلزله ساخت انواع سوله، مسكوني، انبار غلات، مدارس و درمانگاه‌ هاي سيار، سردخانه گوشت و لبنيات، خانه‌ هاي سيار و كاروان‌ ها، استخرهاي سرپوشيده و سالن‌ هاي ورزشي، ديوار و سقف ساختمان‌ هاي صنعتي، ديوار و سقف كاذب و ديوار تقسيم داخلي و اتاق‌ هاي اداري در كارخانه‌ ها مي‌باشد. همچنين ساندويچ پانل‌ ها كاربردهاي گوناگوني ديگري هم در صنايع مختلف دارد از جمله ساخت كانكس، كانتينر، كانكس‌ هاي يخچال دار ثابت و متحرك، سازه و خانه پيش ساخته، كمپ‌ ها اسكان موقت، سوله، سازه فلزي، سازه فضايي، انبار و بارانداز، مجتمع‌ هاي ورزشي، كارخانه صنعتي و توليدي، سردخانه‌ هاي صنعتي و نيمه صنعتي.

مشخصات ساندويچ پانل

نوع و ضخامت ورق مورد استفاده: ورق الوزينگ(روي و آلومينيم)، گالوانيزه و آلومينيوم پيش رنگ شده به ضخامت ۰/۵ الي ۰/۷ ميليمتر در رنگ‌هاي متنوع و از نوع سوپر پلي استركوره‌اي به ضخامت ۲۵ ميكرون در قسمت بيرون و ۷ مكرون در رنگ پرايمر كوره‌اي از داخل در محل اتصال ورق با فوم.(چسبندگي فوم به ورق)

 • نوع پوشش ساندويچ پانل: دورو ورق، يكرو ورق يكرو فويل، يكرو ورق نايلون، يكرو ورق يكرو كاغذ، دورو نايلون، دورو كاغذ، دورو فويل.
 • نوع فوم ساندويچ پانل: پلي اورتان سخت با دانسيته ۲+۴۰ كيلوگرم بر متر مكعب.
 • مدل‌ها: DND صاف – RPO پيچ مخفي بدون شيار – RP1 پيچ مخفي ميكروويو – RP2 پيچ مخفي شيار ريز – RP3 پيچ مخفي شيار درشت

ضخامت ساندويچ پانل

پانل‌ ها در ضخامت ۴ الي ۲۵ سانتي‌ متر و بر حسب سفارش توليد مي‌گردد. ساندويچ پانل‌ ها از ۵ لايه تشكيل مي‌ شود، لايه محافظ دروني و بيروني بوده و دو لايه چسب مخصوص كه جهت اتصال لايه‌ هاي محافظ بيروني و عايل پلي يورتان بكار برده مي‌ شود فوم داخل ساندويچ پانل‌ هاي نيز از جنس فوم پلي اورتان با دانسيته ۴۰ كيلوگرم بر متر مكعب مي‌ باشد.

رنگ ساندويچ پانل

ساندويچ پانل در ۱۲ طيف رنگي مختلف ازجمله سفيد، آبي، قرمز، نقره‌اي، طوسي، كرم، سبز، يشمي، زرد، بنفش نوليد مي‌شود.

نصب ساندويچ پانل

از آنجايي كه براي سازه‌هاي ساخته شده با ساندويچ پانل مواردي مانند عايق حرارتي و صوتي، مقاومت در برابر رطوبت، ضد احتراق و حفظ زيبايي از اهميت بالايي برخوردارند، بايد نكات زير در نصب پانل مورد توجه قرار گيرد

 • اتصال پانل به ساختمان و تمامي نقاط اتصال پانل‌ ها به يكديگر در گوشه‌ ها توسط فلاشينگ با ضخامت ۱ تا ۲ ميليمتر صورت پذيرد.
 • درزبندي پانل‌ ها توسط چسب پلي يورتان انجام گيرد.
 • جهت كاهش پرت پانل‌ ها به محل قرار گيري پانل‌ ها، فاصله بين ستون‌ ها، ارتفاع پانل‌ ها و … توجه شود.
 • جهت نصب پانل‌ ها از پيچ واشر دار مخصوص استفاده گردد. همچنين به گام و ارتفاع پيچ‌ ها هم توجه شود.

 

ادامه مطلب


برچسب: رنگ ساندويچ پانل، ساندويچ پانل، ساندويچ پانل ديواري، ساندويچ پانل سردخانه اي، ساندويچ پانل سقفي، ساندويچ پانل ماموت، ساندويچ پنل، ضخامت ساندويچ پانل، قيمت ساندويچ پانل، مشخصات ساندويچ پانل، نصب ساندويچ پانل، كاربرد ساندويچ پانل، ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۱۴:۱۸ توسط:bamana موضوع:

استفاده از Css Reset براي سازگاري قالب سايت با مرورگرهاي مختلف

Compatibility-with-different-browsers-Site-Templates-VEBEET استفاده از Css Reset براي سازگاري قالب سايت با مرورگرهاي مختلف

 

سازگاري قالب سايت با مرورگرهاي مختلف موضوع بسيار مهمي مي باشد. امروزه يكي از چالش ها و مشكلات پيش رو براي طراحان وب سازگاري و نمايش صحيح وب سايت طراحي شده بر روي مرورگرهاي مختلف (كروم، فايرفاكس و سافاري و … ) مي باشد. و طراحي وب سايت به طوري در تمام مرورگر ها به يك شيوه نمايش داده شود (Cross Browser) يك امتياز ويژه براي طراحان وب است. برخي از طراحان اين مشكل را با افزودن  سنگين و پيچيده در لابه لاي فايل هاي استايل خود (Css) برطرف مي سازند كه بسيار پيچيده و همچنين زمان بر مي باشد. براي برطرف سازي اين مشكل تكنيكي به عنوان استفاده از   CSS Reset وجود دارد كه از محبوبيت بالايي بين طراحان سايت برخوردار است. با آموزش Css با ما همراه باشيد.

Css Reset نمايش صحيح سايت در مرورگر هاي مختلف

همان طور كه مي دانيم كد هاي HTML  بدون شيوه نامه Css  كاملا به هم ريخته و در واقع بدون هيچ گونه استايلي مي باشد. اما پس از نوشتن كد هاي استايل Css  يك قالب با چينش منظم و استايل مورد نظر را خواهيم داشت. اما بدون استفاده از فايل css reset قالب مورد نظر در مرورگرهاي مختلف داراي نمايش و چينش متفاوت در قسمت هاي مختلف پوسته خود مي باشد. در مرور گر ie گاهي اين تفاوت ها به قدري زياد است كه به هم ريختگي در چينش سايت مشاهده مي شود. گهي طراحان سايت از هماهنگ كردن قالب خود در اين مرورگر صرفه نظر مي كنند! اما مي توان به منظور يكسان نمودن حالت پيش فرض نمايش سايت در تمامي مرورگرها از كد هاي css reset استفاده نمود.

كد CSS Reset چگونه كار مي كند؟

css reset مجموعه اي از كد هاي استايل به زبان برنامه نويسي Css  مي باشد كه در آن تمام استايل هاي پيش فرض و يكسان عناصر و تگ هاي HTML  كه در مرورگر هاي مختلف به شكل متفاوت ديده مي شود قرار گرفته است. پس از استفاده از كد هاي Css reset استايل قالب به صورت پيش فرض در تمامي مرورگر ها چينش و نمايش يكساني پيدا مي كند و طراح پس از آن كد هاي استايل Css  مد نظر خود را نوشته و قالب خود را شكل مي دهد. تنها نكته اي كه بايد به آن توجه نمود اين است كه قسمت دستور line-heightرا از كدهاي css reset حذف و مقدار فاصله خطوط مد نظر خود را در كد هاي Css  خود قرار دهيد. ما براي شما اين كد ها را قرار داده ايم كه مي توانيد آن را به راحتي در كپي نموده و در ابتداي فايل Css  خود قرار دهيد.

 

همچنين مي توانيد فايل reset.css  را دانلود كرده و آن دا در پروژه خود در فولدر css خود قرار دهيد و سپس آن ا با نوشتن كد زير در ابتداي فايل Css خود فراخواني نماييد.

@import url(reset.css);

 

ادامه مطلب


برچسب: استفاده از Css Reset براي سازگاري قالب سايت با مرورگرهاي مختلف، قالب وردپرس، افزونه وردپرس، وردپرس، آموزش وردپرس، سي اس اس وردپرس، ريسپانسيو كردن قالب، ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۱۳:۰۲ توسط:bamana موضوع:

همه چيز در مورد ساندويچ پانل سقفي

همه چيز در مورد ساندويچ پانل سقفي: همانطور كه از نام اين نوع ساندويچ پانل سقفي پيداست براي انواع سقف ها مورد استفاده دارند و در كشور عزيزمان ايران كارخانه هاي بسياري وجود دارد كه داراي سوله هستند و هركدام به نوبه خود كاربري خاصي دارند. هرطور كه فكر كنيد مانند يك پوشش براي سازه هايي كه به صورت يكپارچه يا پيش ساخته هستند كه آشنايت بسياري به آنها داريم و براي اجراي ساندويچ پانل سقفي بايد نهايت دقت را به عمل آورد و اين قضيه كاملا براي هر كارفرمايي قابل لمس است اگر شما در روند اجرا با نيروي غير حرفه اي برخورد كنيد اين اشخاص ضرر زيادي را ناخواسته به مجموعه ميرسانند و حتي ميتوان گفت كه يك ميليمتر از ساندويچ پانل را اگر جا به جا برش دهيم خصارت سنگيني را به بار مي آورد و شايد جبران ناپذير باشد.

انواع ساندويچ پانل سقفي

 • ساندويچ پانل سقفي سه گام
 • ساندويچ پانل سقفي پنج گام

نحوه اجراي ساندويچ پانل سقفي

 • عايق تمامي عوامل محيطي مانند سرما، گرما، صوت، رطوبت باشد.
 • در مقابل باد نيز مقاومت نشان دهد.
 • ضد زنگ و مقاوم در برابر زنگ زدن باشد.
 • در مقابل مواد شيميايي كاملا مقاوم باشد.
 • نبايد در صورت بروز زلزله، رانش و عوامل غير منتظره واكنش دهد و بايد مقاومت نشان دهد.
 • پس از نصب، ممكن است در مكان مورد نظر هر گونه از حشرات موذي زيست كنند ، پس مي بايست ساندويچ پنل سقفي در برابر اين گونه مشكل كاملا مقاوم باشد.

قيمت ساندويچ پانل سقفي

مرحله سوم: پوشش پشتي پانل است كه باز هم از ورق گالوانيزه به صورت رنگي يا بدون رنگ و يا حتي مي توان از جنس آلومينيوم با ضخامت هاي متفاوت و نيز لايه هايي از كاغذ مخصوص كرافت با فويل آلومبنيومي استفاده نمود.

ابعاد ساندويچ پانل سقفي

 • هزينه اي كه براي پانل سقفي صرف مي شود نيز بايد مقرون به صرفه باشد.
 • پانل سقفي در رنگ هاي متفاوت و مرتبط با مكان مورد نظر و هم چنين طبق سليقه مشتري گرامي است.
 • قابل بازيافت هستند.
 • به آساني و به سرعت حمل و نقل ميشوند.
 • به راحتي نصب و اجرا ميشوند.
 • قابل شست و شو بودن يكي از مهم ترين خصوصيت پانل سقفي است.
 • ساندويچ پانل سقفي ، وزني سبك داشته و نيز بسيار بهداشتي ساخته شده است

مشخصات فني ساندويچ پانل سقفي

ورقهاي ساندويچ پانل از مشخصات خاصي تشكيل شده اند كه ساندويچ پانل سقفي داراي ضخامتي ۵ ميليمتري الي ۷ ميليمتري ميباشد كه از آلوزيك تشكيل شده كه موارد گرد آورنده الوزيك از جنس روي و آلومينيوم ساخته و رنگ بيرون اين محصول از رنگ كوره اي پلي استر ۲۵ ميكروني درست شده است.

فروش ساندويچ پانل سقفي

عزيزاني كه به دنبال ساندويچ پانل سقفي هستند ميتوانند با ما تماس بگيرند و پس از طي كردن روند قرارداد كارشناسان به محل مورد نظر مراجعه نموده و متراژ مورد نظر بررسي شده و روند تكميل كردن سقف شما انجام ميشود.

 

ادامه مطلب


برچسب: sandwich panel، ساندويچ پانل، ساندويچ پانل ديواري، ساندويچ پانل سقفي، ساندويچ پانل ماموت، قيمت ساندويچ پانل، همه چيز در مورد ساندويچ پانل سقفي، ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۴۵:۳۱ توسط:bamana موضوع:

دانلود آهنگ جديد سالار عقيلي به نام مهر ايران

دانلود آهنگ جديد سالار عقيلي به نام مهر ايران

Download New Music By Salar Aghili Called Mehr Iran

دانلود آهنگ سالار عقيلي به نام مهر ايران با بالاترين كيفيت ۳۲۰ و ۱۲۸

به همراه جديد مهر ايران سالار عقيلي

ترانه : حميدرضا صمدي , آهنگ و تنظيم : بابك زرين

ميكس و مسترينگ : ميلاد فرهودي

منتشر شد!

دانلود فول آلبوم سالار عقيلي با بالاترين كيفيت ۳۲۰ و ۱۲۸ در

براي دانلود آهنگ سالار عقيلي به نام مهر ايران به ادامه مطلب مراجعه كنيد…

سالار عقيلي - مهر ايران

خواننده موسيقي سنتي ايراني است. موزيك جديد او به نام مهر ايران يك اثر حماسي ارزشي است. تب ترانه شما را به شنيدن اين موزيك زيبا دعوت مي كند!

دانلود آهنگ سالار عقيلي به نام مهر ايران 

 

متن آهنگ جديد مهر ايران سالار عقيلي

اين سرزمين گنجينه اي در خويش دارد
با عشق راه روشني در پيش دارد
فرداي روشن سهم ما از مهربانيست
مهر الهي لحظه اي از ما جدا نيست
ما مهر ايران را درون سينه داريم
با مهرباني الفتي ديرينه داريم
تا مهر ايران در دل ما جاودان است
آينده ي اين سرزمين هم عاشقانست
تا مهر ايران در ريشه ي ماست
آرامش اين سرزمين انديشه ي ماست
تا مهر ايران در ريشه ي ماست
آرامش اين سرزمين انديشه ي ماست
♫♫♫♫♫♫
ما وارث پاكي سفير عشق هستيم
ما جلوه هاي بي نظير عشق هستيم
با رويش باور گلستان جهانيم
گويي پلي بين زمين و آسمانيم
تا مهر ايران در ريشه ي ماست
آرامش اين سرزمين انديشه ي ماست
تا مهر ايران در ريشه ي ماست
آرامش اين سرزمين انديشه ي ماست


برچسب: دانلود آهنگ جديد سالار عقيلي به نام مهر ايران، دانلود آهنگ، دانلود اهنگ، دانلود آهنگ جديد، دانلود اهنگ جديد، دانلود آهنگ جديد سالار عقيلي، سالار عقيلي، مهر ايران، دانلود آهنگ مهر ايران، ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۴۵:۰۵ توسط:bamana موضوع:

چگونه فيلم عروسي ديدني داشته باشيم

فيلم عروسي: شب عروسي معمولا براي هر فردي تنها يك بار انجام مي شود و تمام عروس و داماد ها دوست دارن كه مراسم به ياد ماندني داشته باشند. فيلم عروسي نقش مهمي در يادآوي خاطره ي عروسي براي آن ها دارد بنابراين بسيار مهم است. فيلم عروسي را مي توان با روش هايي جذاب تر نمود. اول در مرحله فيلمبرداري است كه بايد در آن قسمت به نورپردازي، تزئينات فضا، آرايش، لباس عروس و داماد، موسيقي و جلوه هاي ويژه دقت خاصي نمود. در مرحله بعد از فيلمبرداري هم كارهاي ويرايش و ميكس روي فيلم انجام مي شود.

تزئينات داخلي فضا

فضايي كه تشريفات عروسي براي برگزاري مراسم در اختيار عروس و داماد ها قرار مي دهد، بايد زيبا باشد. تزئينات داخلي، گل آرايي، نورپردازي، رنگ آميزي، دكور ميز و صندلي ها و …. نقش بسزاييدر زيبايي فضا دارد. از طرفي ديگر فيلم عروسي هم با وجود يك فضاي زيبا و تزئين شده ديدني تر خواهد شد.

انتخاب موزيك عروسي

موسيقي يكي از عناصر بسيار مهم براي جذابيت بيشتر فيلم عروسي مي باشد. اما نوع موسيقي بايد مطابق با فضايي كه فيلمبرداري در آن انجام مي شود، انتخاب شود. به طور مثال براي قسمت پايكوبي موسيقي هاي شاد كاربرد دارد. در حالي كه براي قسمت قدم زدن عروس و داماد يك موسيقي آرامش بخش بهترين گزينه مي باشد.

شفاف كردن فيلم

اگر قسمتي از فيلم شفاف نيست، مي توان با استفاده از نرم افزار گرافيكي اين قسمت ها را شفاف تر نمود. و همين طور اگر دوربين در دست فيلمبردار به هنگام تصويربرداري بلرزد، فيلم خراب مي شود. اما با استفاده از امكانات نرم افزار مخصوص گرافيكي تدوين فيلم مي تواند براحتي لرزش را از بين برد.

شما مي توانيد مسئوليت تمام كارهايي كه گفته شد را به يك تشريفات مجالس يا موسسه تشريفات عروسي كه تخصص لازم را در ارائه اين موارد داشته باشد واگذار نماييد.

 

ادامه مطلب


برچسب: آتليه عروسي، تشريفات عروسي، تشريفات مجالس، فيلم عروسي، فيلمبرداري عروسي، ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۴۴:۴۱ توسط:bamana موضوع: